SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor yönetiminde değişikliğe gidiyor!

Trabzonspor yönetiminde değişikliğe gidiyor!

25 Kasım 2021 Perşembe - 14:50

Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun yönetimde değişikliğe gideceğini açıkladı.

Trabzonspor eski Asbaşkanı ve Aralık’ta yapılacak seçimlerde Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun karşısına çıkması beklenen Hayrettin Hacısalihoğlu, açıklamalarda bulundu.

Kongre ile ilgili sorulara Hacısalihoğlu, “Bugünki Trabzonspor’un gidişatında başlatılmış bir yönetim faaliyeti var. Onu devam ettirmek görevdeki başkanın ve yönetimin hakkı. Bunu Trabzonspor seçmeni de bu şekilde değerlendirecektir” dedi.

Ayrıca “Aldığım duyumlara göre başka aday yokmuş” ifadelerini kullandı. Hacısalihoğlu yönetim için, “Bir değişiklik olacak tabi. Baştan beri kamuoyuna yansıdığı şekliyle yönetim içinde uyumsuzluk vardı. Daha tek ses olacak şekilde her halde düzenleme yaparlar” dedi.

Beğendim
3
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

isa
8 ay önce
sen mi karar veriyorsun her yere boş konuşuyorsun
Mustafa Öztürk
8 ay önce
Ciksa Ne Olur Ahmet Baskan Onu Ezer Gecer Ahmet Baskan Gibi Futbol Adami Bu Zamana Kadar Gelmedi Trabzonspor'ada Futbolada Su Camiada Bir Ahmet Baskan Birde Celil Baskan Celil Hekimoğlu Baskadada Yok Suan Takimda Kulüp'te iyi Bir Basari Var Ve Bu Basariyi Birlikte Devam Ettirmemiz lazim Bunun icinde Sevgili Karadeniz Gazetesi Sevgili Haber 61 Saat Ve Haber 61 Ve Haberts.com Trabzon Yerel Haber Ajanslari Takimin Yaninda Olmali Ve Destek Vermeli Biz Birlikte Güclüyüz Biz Birlikte Trabzonspor'uz Birlikten Güc Dogar Bize Her Yer Trabzon Trabzonspor
MAMİ BİRSEN OTAGALI
8 ay önce
ADAM GİBİ ADAM AHMET BAŞKAN HACISALİHOĞLU BU KADAR YÖNETİCİK YAPTI TRABZONUN SONU HEP HÜSRAN OLDU
MAMİ BİRSEN OTAGALI
8 ay önce
BÜYÜK BAŞKAN AHMET BAŞKAN TS

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap