SON DAKİKAHaber > Trabzonspor > Trabzonspor'da Onuachu kalmayacak! Avcı ve Doğan'ın B planı devreye girdi

Trabzonspor'da Onuachu kalmayacak! Avcı ve Doğan'ın B planı devreye girdi

15 Mayıs 2024 Çarşamba - 10:12
Trabzonspor, Paul Onuachu transferi için teklifini 12 milyon euro’ya yükseltti fakat Southampton ayak diretmesi sebebiyle görüşmeler tıkandı. Bu durum bordo-mavilileri B planına sürükledi. İşte detaylar…

Trabzonspor'da Paul Onuachu defteri kapandı, kapanacak... Bordo-mavili ekip Nijeryalı oyuncunun bonservisini almak için bonuslarla beraber rakamı 12 milyon Euro'ya kadar çıkardı. Ancak 12 milyon Euro, Champioship ekibi Southampton'un tek seferde istediği rakam.

Eğer Trabzonspor'un teklif ettiği gibi bonuslarla bir teklif olacaksa rakamı 15 milyon Euro olarak kasalarında görmek istiyorlar.

Bordo-mavililerin bir başka teklifi ise Onuachu'yu kiralamak. Şampiyon olmaları durumunda Nijeryalı oyuncu için Southampton'un istediği 12 milyon Euro'yu tek seferde ödemek.

Ancak İngiliz kulübü ikinci bir sezonda kiralamaya kesinlikle yanaşmıyor. Her ne kadar sakatlıklar yüzünden pek çok maç kaçırmış olsa da Onuachu'dan elde edebileceği en yüksek rakamı kazanmayı hayal ediyor.
AVCI PEK İSTEMİYOR AMA…

Nijeryalı oyuncu konusunda yaşanan son gelişmeler ise Trabzonspor'u B planına sürükledi.

Yeni forvet arayışları başladı. Ancak tutan ve efektif bir santrforun yerine risk alıp bilinmedik bir oyuncu getirmek de Abdullah Avcı'nın çok istediği bir şey değil.

Trabzonspor, Onuachu için bekleyecek. Bu yüzden bordo-mavililer de santrfor transferi sona bırakılacak. Tek korku diğer adayların da elden kaçması. Bu yüzden B Planı da oldukça riskli duruyor.

HABER: HAMDİ USTA

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
1
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap