SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor'un Samet Akaydın için yaptığı teklif belli oldu!

Trabzonspor'un Samet Akaydın için yaptığı teklif belli oldu!

24 Ocak 2022 Pazartesi - 19:15

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, Trabzonspor’un transfer gündeminde bulunan Samet Akaydın ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, Trabzonspor ’un transfer gündeminde bulunan Samet Akaydın ile ilgili açıklamalarda bulundu.

61saat’e konuşan Adana Demirspor’un Başkanı Murat Sancak “Trabzonspor Kulübü’nün Samet Akaydın’a olan ilgisi ve alakasından haberdarız. Bize sözlü olarak 750 bin Euro ve Yunus Mallı ve Abdulkadir Parmak’ı verdiler. Bu teklifi kabul etmedik. Parmak olsaydı belki düşebilirdik ama o da Kayseri’ye gitti. Yunus Mallı’nın mevkileri bizde dolu. Ederini bulmadan Samet’i satmak istemiyorum. Samet’e de görüşmemizde bunu söyledim. “ dedi.

3 MİLYON’DAN AŞAĞI VERMEM

Samet için belirlediği bonservis bedelini de açıklayan Sancak “3 milyondan aşağı vermeyi düşünmüyorum. Oraya aldığım adama da ona yakın bir bedel ödeyeceğim.Trabzonspor'a da başarılar diliyoırum” Ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
3
Beğenmedim
1
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Erkan
3 ay önce
Samet Hüseyinden beter asla Trabzonu oyuncu degıl
Ts
3 ay önce
Yokmu sponsor felan kaan alsinlar buna 3 Millionen vereceme giderim millete hayrina datarim daha iyi nerde bizim is adamlar bari sponsor olun da kaani alalim
Temel
3 ay önce
Beş para etmez bu adam
Baksoy
3 ay önce
Ahmet Can bize yeter,
OFLU
3 ay önce
Transfermarket değeri 800 bin euro olan bir adama 3 milyon euro verene yazıklar olsun.
adil
3 ay önce
bu hirbolara degil 3 milyon Euro para selam bile vermeyin... verin formayi ahmetcana oynasin

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap