Forvet transferinde listede bulunan isimler üzerinde çalışılıyor
Yeni sezona iddialı bir takımla başlamak isteyen Rizesporda transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Severin Bikoko ile yolların ayrılacak olmasıyla golcü arayışları da başladı. Teknik Direktör Engin Korukır, Kartaldan eski oyuncuları olan Yaser Yıldız, Erhan Şentürk ve Elazığspordan Önder Çengelden birinin alınmasını talep ederken, transfer komitesinin ise Kasımpaşadan Adem Büyükün transfer edilmesini istediği öğrenildi. Yeşil-Mavililerde Bolu kampı öncesi her şeyin netleşmesi bekleniyor.