Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu transfer çalışmaları üzerine konuştu.
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, başka kulüplerde forma giyen Trabzonlu oyuncuları kastederek, 61 numarayı layıkıyla taşıyan, Trabzonspor'a gelmek isteyen oyuncuların hepsine talibiz dedi. Çakıroğlu, kentin plaka numarası olan ve Trabzonla özdeşleyen "61" numarayı sırtında giyen oyuncuları takıma kazandırmak istediklerini belirterek, Biz başından beri söylemiştik Trabzonlu oyunculardan oluşan eski efsanelerin olduğu Trabzonspor'un peşindeyiz diye konuştu.
Çakıroğlu, Trabzonsporun bünyesine uygun bu özellikle 4-5 Trabzon kökenli oyuncunun liglerde top koşturduğunu da söylerken 61 numaranın yanı sıra Trabzonspor forması giymek isteyen oyuncuları da yakından takip ettiklerini kaydetti. Bu isimlerin başında Gaziantepten Orhan Gülle ve Muhammet Demir, Kasımpaşadan Özer Hurmacı, Manisaspordan Bülent Cevahir, Balıkesirden Muhammet Reisin yer aldığı öğrenildi.