Trabzonsporun deneyimli savunma oyuncusu Aykut Demir, "İkinci yarıda fırtınaya hazır olun" mesajı gönderdi.
Sezon başında Gençlerbirliğinden 2 milyon 900 bin Euro bonservis bedeliyle transfer edilen deneyimli savunma oyuncusu Aykut Demir, ilk yarıda beklentilere karşılık veremediklerini ama ikinci yarıda tüm beklentileri karşılayacak bir takım olacaklarını vurguladı. Karadeniz ekibinde yaşanan solbek eksikliği nedeniyle Teknik Direktör Mustafa Akçay tarafından ilk yarıda çoğu maçta solbek oynatılan Aykut, "Trabzonsporun başarısı için nerede oyna derseler orada oynarım" dedi.
İlk yarıda ligde alınan sonuçların kendilerini de memnun etmediğini söyleyen Aykut, "Devre arasında iyi bir hazırlık dönemi geçirip ikinci yarıda bambaşka kimliğe bürüneceğiz. Alacağımız güzel sonuçlarla ligde istenilen seviyeye ulaşacağız. Bu konuda taraftarlarımızın içi rahat olsun" diye konuştu. İkinci yarıda fırtına kopacağını iddia eden Aykut, "UEFA Avrupa Liginde de Juventus ile önemli bir maç yapacağız. Kimse bizi küçümsemesin, Trabzonspor zoru başarır" ifadelerini kullandı.