Trabzonsporun devre arası kampının en neşeli isimleri Fildişi Sahilli futbolcular Sol Bamba ve Didier Zokora oldu.
Takım arkadaşlarını antrenmanlarda neşelendirmek için ellerinden geleni yapan iki futbolcu birbiriyle de sık sık şakalaşıyor. Bu arada Zokoranın kediden korktuğunu bilen takım arkadaşları da futbolcuya sık sık arkadan yaklaşıp kedi sesi çıkararak, Fildişi Sahilli oyuncuyu korkutmaya çalışıyor.