SON DAKİKAHaber > Teknoloji > Google Chrome'dan ''cep''te büyük değişiklik!

Google Chrome'dan ''cep''te büyük değişiklik!

13 Ekim 2023 Cuma - 16:40
Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından biri olan Google Chrome'un Android akıllı telefonlarda tasarımı değişti.

ABD'li teknoloji devi Google'ın sahip olduğu internet tarayıcısı Google Chrome'un tasarımı değişti. Android kullanıcılarına sunulacak olan özellik yeniden tasarlanmış yeni sekme sayfasını barındırıyor. 

Yeniden tasarlanmış Yeni Sekme sayfası, büyük bir arama çubuğuna sahip. En çok ziyaret edilen web sayfalarını yuvarlak köşeli kutularda sıralayarak daha temiz bir görünüm sunuyor. Bu sayfaların arka planları, kullanıcının arka plan rengine uyum sağlayacak şekilde dinamik renklere sahip olacak. Şu anda Google, beyaz veya dinamik renkli bir arama çubuğunu test ediyor ve kullanıcılar aynı zamanda iki sıra sayfa etiketi veya tek satırlık bir karusel bulabilecekler.

Google News Telegram Kanalı'na göre, bu yeniden tasarımın amacı, kullanıcı etkileşimlerini geliştirmek ve popüler web tarayıcısını daha modern ve çekici hale getiriyor. Yeni özellik henüz Google Chrome'un ana sürümünde bulunmuyor. İlerleyen dönemlerde özelliklerin ana sürüme de getireleceği tahmin ediliyor. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap