SON DAKİKA



Haber > Teknoloji > GTA 6 Fragmanı Sayesinde Daha Çıkmadan Rekor Kırdı

GTA 6 Fragmanı Sayesinde Daha Çıkmadan Rekor Kırdı

05 Aralık 2023 Salı - 08:46




Fragmanını Bile Görmediğimiz GTA 6 Fragmanı Sayesinde Daha Çıkmadan Rekor Kırdı





Oyun dünyası bir süredir GTA ile yatıp GTA ile kalkıyor desek yeridir. Rockstar Games'in yeni GTA olarak bahsettiği ve herkesin GTA 6 olmasını umut ettiği fragman duyurusu ise daha fragman dahi yayınlanmadan bir rekor kırmayı başardı.

Pastel renkler, palmiye ağaçları ve uçan kuşların olduğu bu sade gönderi bir süredir ortalığı yangın yerine çeviriyor. Zira oyuncuların uzun süredir bekledikleri GTA 6'nın fragmanına ne zaman kavuşacağımızı işaret eden bu duyuru görseli epeydir yeni haberlerini duymayı beklediğimiz oyundan bu zamana kadar gelen en büyük haberlerden biri.

Beklenti yaratmayı çok iyi bilen Rockstar Games GTA 6'nın fragman duyurusu tweeti ile bir rekora da imza atmayı başardı. Hala açık açık GTA 6 denmeyen ve 'yeni bir GTA başlığı' olarak bahsedilen, ancak herkesin GTA 6 olmasını beklediği oyuna dair ilk fragmanın elimize salı günü ulaşacağını söyleyen bu gönderi Twitter tarihinin en çok eğeni alan oyun gönderisi olmayı başardı.




Tüm zamanların en beğenilen oyun tweeti olan yeni GTA'nın fragman duyurusu neredeyse 2 milyon kişi tarafından beğenildi. 1,8 milyon beğenilen tweet ayrıca 147 milyon kullanıcı tarafından görüntülenerek bir başka rekora da imza attı. Fragman duyurusu için hal böyleyken fragmanın yayınlanmasının ardından neler olacağı da ayrı bir merak konusu. Aslına bakılırsa Rockstar Games bu gönderiyle kendi rekorunu egale etti. Zira GTA 6 fragman duyurusundan bir önceki en beğenilen oyun tweeti de yine Rockstar Games'e aitti. Gönderi GTA 6 fragmanının aralık ayında paylaşılacağından bahsediyordu. Böylece Rockstar Games henüz hakkında resmi hiçbir şey görmediğimiz oyun hakkında iki kez tweet atarak iki kez rekor kırmayı başarmış oldu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap