SON DAKİKA

Haber > Teknoloji > Motorola Moto G Stylus 2022 resmi görünümlü renderlerde sızdırıldı!

Motorola Moto G Stylus 2022 resmi görünümlü renderlerde sızdırıldı!

14 Ocak 2022 Cuma - 16:08

Motorola'nın tanıtmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonu Moto G Stylus 2022 kanlı canlı görüntülendi! İşte detaylar!

Bu yıl içinde piyasaya çıkması beklenen Moto G Stylus (2022) modelinin bazı özellikleri geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Cihaz ile ilgili şimdi de 91Mobiles tarafınca yeni bir rapor geldi. Bu rapor cihazın altın rengi seçeneğine sahip olduğunu, cihazda yan tarafında monte edilmiş parmak izi sensörünün, arka tarafında ise üçlü arka kamera modülünün yer aldığını ortaya koydu.

Motorola Moto G Stylus 2022 resmi görünümlü renderlerde sızdırıldı!

Yeni bir ekran kalemi kullanan Moto G Stylus 2022'nin yakın zaman içinde çıkması bekleniyor. Cihazın temel özelliklerini ve bazı ayrıntılı çizimlerini zaten daha öce ortaya çıkan sızıntılar sayesinde görmüştük. Şimdi yaklaşmakta olan cihaza daha da derinlemesine bakmanın zamanı geldi.

91Mobiles tarafından cihazın render görüntüleri sızdırıldı, buna göre Moto G Stylus 2022'nin, geçen yılki son Moto telefonlarının tasarım dilini takip ettiği ve en son altın rengi seçeneğine sahip olduğu görülüyor.

Telefonun 90Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç delikli bir ekrana, alt hoparlörün yanında kendi yuvasına sahip entegre bir kaleme ve arkada üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Moto G Stylus 2022, en güncel söylentilere göre Snapdragon 480+ 5G yonga setinden güç alacak ve muhtemelen 4.500 mAh pil ile gelecek. Ayrıca cihazın büyük ihtimalle Android 12 tarafından destekleneceği düşünülüyor.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap