SON DAKİKA

Haber > Teknoloji > Spotify dünya çapında çöktü! İşte detaylar

Spotify dünya çapında çöktü! İşte detaylar

26 Temmuz 2021 Pazartesi - 17:06

Ünlü müzik platformu Spotify dünya çapında çöktü. Uygulamaya giren kullanıcılar garip mesajlarla karşılaşıyor.

Dijital dünyanın en büyük kabuslarından biri uygulamaların çökmesi ya da erişim sorunu yaşamaları. Geçmişte farklı zamanlarda Google, GmailFacebook ve Microsoft gibi devler bu tarz sorunlarla karşı karşıya kaldı. Bunlardan biri de Spotif'ın başına geldi. Türkiye saati ile 15:00 civarında başlayan Spotify erişim sorunu dünyanın birçok ülkesinde yaşanan bir sıkıntı haline geldi.

Uygulamaya girenler 'bir sorunla karşılaştık' ya da 'Aradığınız şarkı kütüphanede bulunamadı' gibi uyarılarla karşılaşıyor. Yaklaşık 1 saat süren sıkıntının sebebi açıklanmazken dünya çapında birçok Spotify abonesinin bu sorundan dolayı şikayetçi olduğu görüldü.

Kaç kişiyi etkilediği bilinmeyen sorunun kaynağı da açıklanmadı. Muhtemel sorunun sunucularda yaşanan bir sıkıntı olabileceği düşünülüyor. Geçmişte benzer sorunlar yaşanan platformlardan biri olan Spotify ise konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap