AK Parti Vakfıkebir Belediye Başkan adayı Muhammet Balta, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, teşkilat mensupları ve partililerle bir
30 Martta tarih yazacaklarını iddia eden başkan adayı Balta, "Bu güne kadar olmayan sosyal belediyeciliği Vakfıkebire yerleştireceğiz. Öyleyse 30 Martta Vakfıkebirde yeni bir tarih yazmaya hazır olalım" dedi. Bakan Yardımcısı Balta ise, "Teşkilatımızın ve Başbakanımızın da olurlarıyla bu görev bizlere tevdi edildi. Bu yola 7 aday adayı arkadaşla çıktık. Hepimizin amacı Vakfıkebire hizmet etmekti. Süreç içinde birbirimiz hakkında kırıcı hiçbir söz kullanmadık. Çünkü hepimizin amacı Vakfıkebiri hak ettiği yere taşımaktı" dedi.
Muhammet TAŞ