AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Orhan Bıçakçıoğlu, belediyeye yüklendi.
AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Orhan Bıçakçıoğlu, Ocak ayı ilçe danışma meclisi toplantısında Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzunu eleştirdi. hatırlatan Bıçakçıoğlu, Soruyorlar Beşikdüzünde ne yapacaksın diye. İlçenin su sorunundan trafik sorununa, sosyal alanlardan, kültür ve sanat gibi Beşikdüzü beş sene önce bu vaatlere oy verdi. Bunlar Sayın Belediye Başkanı Ramiz Uzunun Beşikdüzülülere 5 yıl önce verdiği vaatlerdi. Huzurunuzda söz veriyorum bu vaatlerden birini yaptıysa bugün adaylığı bırakacağım. Beş yıl önce bu vaatleri içeren bu çarşılarda dağıtılarak, halkımın duyguları ile oynandı. Ama hiç biri yerine getirilmedi. Biz vatandaşa yapamayacağız boş vaat vermeyeceğiz ifadelerini kullandı.
Muhammet TAŞ