AK Parti Şavşat Belediye Başkan adaylığı için Ahmet Kara, ilk sinyalini verdi.
Hayati AKBAŞ
AK Parti Şavşat Belediye Başkan adaylığı için Ahmet Kara, ilk sinyalini verdi. Aday olursam Şavşat Belediyesi'ni kesin alırız diyen Kara, "Geçen beş yıllık süreçte kendimi her anlamda hazırladım. İlçem ile olan diyaloğumu daha da geliştirdim. Ben Şavşata uzak bir insan asla olmadım. Her zaman ilçeme yakın oldum. Bağlantımı da asla koparmadım. Şavşatın hangi kayasının altında hani otun bittiğini bilirim. Bu açıdan şahsıma dışarıdan bir kişinin eleştirisi yapmasına üzülürüm dedi.