SON DAKİKA

Haber > Gündem > AK Partili isimden canlı yayında flaş itiraf: ''FETÖ’ye müsamaha gösterdik''

AK Partili isimden canlı yayında flaş itiraf: ''FETÖ’ye müsamaha gösterdik''

16 Nisan 2021 Cuma - 11:08

Habertürk'te ekrana gelen “Nedir Ne Değildir?” programına konuk olan AK Parti 22. dönem milletvekili Resul Tosun, AK Parti-FETÖ ilişkisine dair çarpıcı bir itirafta bulundu.

Habertürk'te yayınlanan ve Mehmet Akif Ersoy‘un sunduğu “Nedir Ne Değildir?” programının konukları  İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, GENAR Araştırma Şirketi Başkanı İhsan Aktaş, CHP PM Üyesi ve İstanbul Milletvekili Zeynel Emre ve eski bürokrat, Habertürk yazarı Kemal Öztürk ve AKP 22. dönem milletvekili Resul Tosun oldu.

Program sırasında CHP’li Zeynel Emre’nin “15 Temmuz Gerçekleri” kitabı konuşulurken AK Partili Resul Tosun'dan çok konuşulacak bir itiraf geldi.

TOSUN: FETÖ'YE MÜSAMAHA GÖSTERDİK

AK Partili Tosun konuşmasında, “ AK Parti hükümetleri de geçmişteki bütün geçmişteki hükümetler gibi o zaman ‘Hizmet Cemaati’ olarak bilinen daha sonra örgüt olduğu ortaya çıkan bu örgüte evet, müsamahakar davranmışlardır. Bakın eğer bu müsamahakar davranmaları içerisinde suç oluşturacak işlem varsa bunu savunmak mümkün değildir. Bunun adresi hukuktur, cezasını çekmelidir.” ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
2
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Erdo
1 ay önce
Doğru. geçmiş dönemde gerek fetö ve gerekse pkk ya müsahama gösterildi. Fetö dinle insanların vicdanlarını sömürdü, yıllardır örselenen, dışlanan dindar insanlar da din kısvesine bürünmüş amerikan casusularına bilmeden kandılar. Pkk olayında ise gerçek kürt halkıyla bölücüleri ayrıştırmak adına gereğinden fazla tölarans tanındı. Ancak ne oldu, yine suçlanan bu iktidar onların başını ezdi en şiddetli şekilde cezalandırmaya devam ediyor. Ne yazık ki gerçek yüzleri görünmesine rağmen şimdi de Chp bu örgütlere sahip çıkıyor.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap