AK Parti Akçabaat Belediye Başkan Aday adayı Ahmet Güner, Akçaabat için hayırlı bir seçim olmasını diledi.
AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ziya Öztürk'e başvuru dilekçesini veren AK Parti Akçabaat Belediye Başkan Aday adayı Ahmet Güner, Akçaabat için hayırlı bir seçim olmasını dileyerek, "Uzun yıllar İller Bankasında idari görevlerde bulundum. Akçaabat için güzel çalışmalara imza atacağıma inandığım için aday oldum. Ben veya bir başkası, kim başkan adayı olursa Akçaabat için elimden gelen katkıyı yapmaya hazırım" dedi. İlçe Başkanı Öztürk ise "Akçaabat için kimin taş üstüne taş koymaya niyeti olursan bundan memnuniyet duyarız. İlçemiz için, memleket için hizmet etmek isteyen kim olursa biz onun yanında oluruz, ona destek oluruz" ifadelerini kullandı.