AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, tüm halkı Kadir Topbaşı karşılamaya davet etti.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş, bugün Artvine geliyor. AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, "AK Parti Artvin Belediye Başkan adayı Mehmet Kocatepe ve Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ile birlikte ilimize gelecek olan Artvinli hemşehrimiz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş ile birlikte geleceklerini ve 7 Aralık 2013 Cumartesi günü saat 12.00da Merkez Camii Meydanında Artvin halkı ile buluşacak" açıklamasını yaptı.
Av. Erkan Balta, Artvin Belediye Başkan adayları Mehmet Kocatepenin de Artvin halkı ile belediye başkan adayı olarak buluşacağını ifade ederek, Artvin halkının ve partililerin bu buluşmaya yoğun bir şekilde ilgi göstereceğini belirtti.