AK Parti Yomra Belediye Başkan aday adayı Ayyıldız, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
AK Parti Yomra Belediye Başkan aday adayı Dündar Ayyıldız, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yomralıların büyük desteğiyle yoluna devam eden Ayyıldız, seçim süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ayyıldız, Yomrada rekor oyla AK Partinin adayı kazanacak dedi.
Ayyıldız, Hesaplarımızı yaptık, geçmiş seçim sonuçlarını inceledik ve anketler de aynı tabloyu gösteriyor. AK Partinin adayının her durumda yüzde 65in üzerinde oy alacağı görülüyor" dedi.