AK Parti Giresun Milletvekili Caniklinin bir anlık dalgınlığı sonucu belindeki silah objektiflere yansıdı.
AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli, Giresun il, ilçe ve belde belediye başkanları tanıtım töreninde halkı selamladı. Bu esnada ellerini havaya kaldıran Caniklinin belindeki silah objektiflere yansıdı. Biraz geç de olsa durumu fark eden milletvekili Canikli, belindeki silahı konuşma yaptığı kürsünün altına bıraktı.
Mesut ERDOĞAN