AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Orhan Bıçakçıoğlu, hem muhtarların hem de vatandaşların sorunlarını dinledi.
Seçim çalışmaları kapsamında Hünerli köyünü ziyaret eden AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Orhan Bıçakçıoğlu, hem muhtarların hem de vatandaşların sorunlarını dinledi. Bıçakçıoğlu, "Bu millet için yollara düştük. Bizim dünya görüşümüzde bu millete hizmet etmek var, hizmetkâr olmak var" dedi.
Beşikdüzünün 30 sene önceki nüfusunun neredeyse 30 binlerde, şimdi ise 20 binlerde olduğuna işaret eden Bıçakçıoğlu, "Beşikdüzünde doğan Beşikdüzünde doymuyor. Herkes çoluk çocuğunun rızkını, nafakasını gurbette arıyor. O zaman Beşikdüzünün ekonomisinin canlanması lazım. Bu Beşikdüzüne para girmesi lazım. Beşikdüzünden Zemberek ve Hünerli köylerine kadar olan tüm yolları altınla kaplasak, hiçbirinizin ekonomik durumu bir lira artmaz. Beşikdüzü ölüyor" dedi.
Muhammet TAŞ