AK Parti'nin belediyeciliği en iyi bilen parti olduğunu savunan Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Haydar Revi'nin mesajı, "Bir değil biriz, binlerc
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Haydar Revi, "Kimseye tepeden bakmıyoruz, üstelik onları varlığımızın bir sebebi olarak görüyoruz" dedi. Haydar Revi, çalışmaları kapsamında Ortahisarın mahallelerini gezerek, vatandaşlarla sohbet etti. Sohbet sırasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Revi, "Biz bir değiliz, binlerceyiz, biz Ortahisarlıyız, kırsal ile kentli el eleyiz" diye konuştu.
LİDERİMİZİN İNANCI
AK Parti ve Türkiyenin dünya konumunda bir liderle yönetildiğini söyleyen Revi, "Belediyeciliği bilen böyle bir liderin belediye başkan aday adaylığına talip olmak bile onur verici. Biz ağır bir yükün altına girdik. Bunu biliyoruz. Tek gücümüz liderimizin inancı, kararlılığı, Allah'ın yardımı ve Trabzonlular ile Ortahisarlıların kararlılığıdır" dedi. Revi, Ortahisar'ın, ilçelerinde ufkunu açacak bir kadro ile yönetilmesi gerektiğini dile getiren Revi, "Bu kadrolar AK Partide var. Biz de bu kadroların içinden geldik. Halkın beklentilerini biliyor, belediyenin yatırımları hakkında bilgi sahibiyiz. Kimseye tepeden bakmıyoruz, üstelik onları varlığımızın bir sebebi olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı.