AK Parti Ortahisar Belediyesi 6. Sıra Meclis Üyesi Adayı Aydoğdu, Karadeniz gazetesini ziyaret etti.
Bütün siyasi partilere mensup seçmenlerden destek isteyen Süleyman Aydoğdu, "Belediye anlamında AK Partinin büyük yatırım projeleri ve de icraatları var. Bundan sonraki dönemde Trabzon ve Ortahisar daha güzel olacak. Tüm partilerin oylarına talibiz. Hangi siyasi partiye mensup olurlarsa olsunlar, halkımız bu sefer desteklerini bize verirlerse hükümet desteğini de arkamıza alarak Trabzonu en iyi noktaya getireceğimizden herkesin emin olmasını istiyoruz" dedi.
MAZLUMUN YANINDAYIZ
Bugüne kadar halkla iç içe olduğunu belirten Aydoğdu, "Biz güçlülerin değil, mazlumların, kimsesizlerin, arkası olmayanların yanında olacağız. 30 Martta bu görevi alırsak, icraatlarımızla onlara olan borç ve hizmetimizi yerine getirme kararlılığındayız" diye konuştu.