AK Parti Çarşıbaşı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Çarşıbaşı Kaymakamı Halil Avşarı makamında ziyaret etti.
Muhammet TAŞ
AK Parti Çarşıbaşı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Çarşıbaşı Kaymakamı Halil Avşarı makamında ziyaret etti. Kaymakam Avşar, "Geldiğim ilk günden itibaren halkımızın büyük ilgisiyle karşılaştım. Küçük ama şirin bir ilçeye geldiğim için mutluyum. 3-5 günde gerek gelen vatandaşlardan edindiğim gerekse gözlemlediğim Çarşıbaşında hayata geçirilecek bir potansiyel var. Önemli değerleri ve özellikleri var. Bunları hep beraber, bize düşeni yaparak hayata geçirmeye çalışacağız. Bununla da Çarşıbaşını bir yerlere taşıyabilirsek, bundan mutluluk duyarız" diye konuştu.