AK Parti Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Mehmet Çelik, Akyazı, Gürbulak,Yeşilova belde teşkilatlarını ziyaret ederek yöre halkının sorunlarını di
Çelik, tüm adayların eşit şartlara sahip olduğunu belirterek, Özellikle siyasi açıdan birleştirici ve uzlaştırıcı, hizmet getiren bir özelliğim var. Trabzon halkını aile ortamı gibi görüyorum. Hemen hemen herkesi bir nedenle tanıyorum ve ne derdi var biliyorum, bilmediklerimi sorarak öğreniyorum dedi.
BİRLEŞTİRİCİ ROL
Çelik, AK Parti Ortahisar aday adaylarının eşit şansta olduğunu ifade ederek, AK Parti geleneğine sadık kalarak seçim yarışına girdik. Tüm aday adayı arkadaşlarımla ben aynı şanstayız. Bu bir hizmet yarışıdır. Ben ekibim birleştirici bir roldeyiz. Amacımız AK Parti belediyeciliğiyle birlikte hizmet verebilmektir. 15 senedir bu şehrin ticaretinde, ekonomisinde işveren olarak varım. Siyasette ise AK Partinin kurulumundan beri varım ve hizmet getirme noktasında önemli kritik mevkilerde görev aldım diye konuştu.
UZLAŞTIRICI BİR KİŞİ
Akyazı Belde Teşkilat Başkanı Hüseyin Erol ise Ortahisar ilçesi için hayırlısı olduğunu ifade ederek, Mehmet Çelik bey teşkilatımızı ziyaret edip sorunları dinledi. Bu yola hizmet adına adım atmış. Kendisi her zaman uzlaştırıcı ve sorunları çözen bir kişi dedi.