Trabzon'da MHPnin Çukurçayır Seçim İletişim Merkezinin açılışı adeta gövde gösterisine döndü.
Trabzonda yoluna doludizgin devam eden MHPnin Çukurçayır Seçim İletişim Merkezinin açılışı adeta gövde gösterisine döndü. MHP Çukurçayır Seçim İletişim Merkezi törenle açıldı. Açılışı MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs, Ortahisar Belediye Başkan adayı Osman Abanoz, İl Başkanı Muammer Demeli, Ortahisar İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve meclis üyesi adayları birlikte gerçekleştirdi. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği açılış MHPnin gövde gösterisine dönüştü.
3 HİLALLE AYDINLANACAK
Açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs, "30 Mart akşamı biz seçimi aldık diyen iktidar sonuçları görünce şok olacak. Trabzonun dağları taşları, yaylaları dereleri sizin oylarınızla üç hilalle aydınlanacak" dedi.