AK Parti başkan adayı İbrahim Sağıroğlu, Özdil köyünü ziyaretinde yöre halkının ilgisiyle karşılaştı.
Yomra Belediye Başkanı, AK Parti başkan adayı İbrahim Sağıroğlu, Özdil köyünü ziyaretinde yöre halkının ilgisiyle karşılaştı. "Ekip arkadaşlarımla birlikte bu milletin amelesiyiz, hizmetkârıyız" diyen Sağıroğlu, son 10 yılda Yomrada muhalefette görev yaptığını hatırlatarak, "İlçemizde su, yol, kanalizasyon gibi birçok hizmeti yaptım ancak, çok açık olarak mega projeleri yapamadım. Muhalefette isen bu işleri yapamazsın" dedi. Yomra için 10 projesi olduğuna dikkat çeken Başkan Sağıroğlu, "Bunları yapabilmek için de bizlere iktidar desteği şart. Sizlerden her yerden olduğu gibi ful destek bekliyorum. Hem ilçem adına hem büyükşehir adına" diye konuştu.