Partisinin adaylarını açıklamak için sık sık memleketi Trabzon'a gelen Aydın bu kez Çaykara'daydı.
Partisinin belediye başkan adaylarını açıklamak için sık sık memleketi Trabzon'a gelen MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın bu kez Çaykara'daydı. Çaykara Belediye başkan adaylarının Karaçam Belediye Başkanı Dursun Ali Sevinç olduğunu ilan eden Aydın, Trabzon'da en iddialı, en hazır ve yerel seçimleri kazanmaya en istekli partinin MHP olduğunu iddia etti. Aydın, "Ortahisar ve Akçaabat'ın yanında diğer ilçelerimizi de alarak gücümüzü göstereceğiz. Çaykara'da da başkan adayımızın daha önce partimize katılan Karaçam Belediye Başkanımız Dursun Ali Sevinç olmasına karar verdik. Bu günden sonra oturmadan, durmadan çalışarak Çaykarayı da alacağız. Akçaabat ve Ortahisar'da son derece iddialıyız. Yomra'da ise seçim büyük ihtimalle AKP MHP ve DP arasında geçecek" dedi.
ÜRETKEN BELEDİYECİLİĞİ GETİRECEĞİZ
MHP Çaykara İlçe Başkanı Recep Yıldız ise, "Belediyecilik rant yeri değil hizmet üretme yeridir" derken Çaykaralı 21. Dönem MHP Milletvekili Nail Çelebi, "Allah korkusu ve insan sevgisi ile üretken belediyeciliği bizimle göreceksiniz" ifadelerini kullandı. Çaykara Belediye başkan adayı Dursun Ali Sevinç de şunları söyledi: "Projelerimiz hazır, yapacaklarımızı biliyoruz. Günü ve zamanı geldiğinde halkımıza bunları tek tek açıklayacağız. 65 yıllık geçmişe sahip Çaykarayı küçük olsun bizim olsun anlayışından kurtaracağız."