AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, ziyaret turunu ve seçim çalışmasını sürdürdü, "Vatandaş odaklı ve katılımcı bir yönetim ser
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, çalışmalarına hız verdi. Beşirli Mahallesinde esnafı ziyaret eden Genç, "Ortahisarın tüm dinamikleriyle bir araya gelen, sık sık toplantılar yaparak farklı kesimlerden vatandaşların görüş ve önerilerini alan bir belediye başkanı olacağım. Ortahisar halkına yüksek kalitede planlı ve sürdürülebilir yerel hizmetleri vererek, çağdaş bir kentte yaşama olanağını sunacağım" dedi.
ORTAK AKIL
Genç, "Çağın değişen koşullarına, verimli imkânlarla ve pratik olarak uyum sağlayabilecek 'ortak akıl' oluşturabilmenin gayretini güdeceğiz. Ortahisar halkının yaşam kalitesini yükselterek çağdaş ölçülerde yaşayabileceği ortamı oluşturacağız. Belediye kaynaklarının etkin ve verimli kullanımını sağlayacağız" ifadelerini kullandı.