Trabzon Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç düzenlediği lansman toplantısı ile projelerini açıkladı.
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, Projelerimiz doğayla uyumlu ve doğayla barışık, çevre dostu, estetik, Trabzonun tarih ruhunu ön plana çıkaran, kültürel ve sosyal alanda her kesim tarafından heyacan uyandıracak projeler olduğuna inanıyorum. Yeni kurulan Ortahisar ilçemizi sayın Başbakanımızın hedeflediği 2023 vizyonuna taşıyacak projeler ile Ortahisara ve Trabzonumuza hizmet etme gayreti içerisinde olacağız dedi.
Genç, projeler hakkında Fatihin fethettiği, Yavuzun yönettiği, Kanuninin doğduğu şehir olan Trabzon'umuzun tarihi mirasına ışık tutmak için şehrin 3 giriş noktasına 3 anıt yapılacaktır. Şehrimize Boztepeden panoramik bakılabilecek bir noktada, modern şehirlerde olduğu gibi bir kent balkonu yapılacak ve Trabzon turizmine artı bir değer sağlanacaktır. Bu projelerimizin haricinde bir çok proje ile Ortahisar ilçemizi yönetmeye talibiz diye konuştu.