Ak Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Trabzon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu da ziyaret ederek, ASKF yöneticileri ile görüş
Trabzon ASKF Başkanı Cahit Erdem, ziyaretten duyduğu memnuniyeti diler getirerek, geçmiş dönemden günümüze siyasi il başkanlarından yanımızda olan sadece Ahmet Metin Genç olduğunu belirterek şunları kaydetti. İl Başkanlığı döneminden itibaren sürekli yanımızda oldular. Biz burada zor şartlarda hizmet vermeye çalışırken, kendisi ASKFye her zaman destek verdi ve yanımızda oldu, bu güne kadar vermiş olduğu destekten dolayı Gençe teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, ASKFnin çalışmalarını her zaman yakından takip ettiğini ifade ederek, Gerek il başkanlığı yaptığım dönemde ve daha sonraki süreçte Trabzon ASKFye elimden gelen desteği vermeye çalıştım. Amatörlerin ne büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu çok iyi biliyorum. Bundan sonrada amatörlere gereken desteği sağlayacağım. Burada çok güzel çalışmalar gerçekleştirilmekte. Burada görev yapan arkadaşlar Trabzon ve ülke sporunun gelişimine katkıda bulunmaktalar ve yapmış oldukları çalışmalardan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum diye konuştu.