AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, seçim startını gazetemizden verdi.
Genç, Seçim döneminde bana en fazla destek olan Karadeniz gazetesinden başlangıç yapmak istedim. Hiçbir şekilde geç kalmış değiliz. Çünkü biz muhalefet partisi olarak bu makama talip olmuş değiliz. İktidar partisi olarak 11 yıldır bu ili yöneten, ayrıca uzun yıllar belediyecilik anlamında bu şehre hizmet eden bir partiyiz. O niyetle milletimiz AK Parti belediyeciğini tanıyor. Adayını tanımıyordu. Onu da bugün tanıdı. Hep beraber el ele vererek bugüne kadar yaptıklarımızla birlikte yapacaklarımızı anlatıp halkımızın oylarına talip olacağız. İnşallah seçimi halkımızla birlikte kazanacağız diye konuştu.