AK Partiden aday adaylığını açıklayan Metin Şeker, Tek Art Medya Koordinatörü Halil Şanlıyı ziyaret etti.
Mart 2014te yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Gümüşhane Belediye Başkanlığı için AK Partiden aday adaylığını açıklayan Metin Şeker, Tek Art Medya Koordinatörü Halil Şanlıyı ziyaret etti. Şeker, "Gümüşhane için elimizden geleni yaparak daha da yaşanabilir kent yapmayı hedefliyoruz. Gümüşhanemiz tarihi ve kültürü yüksek bir il konumunda. Şehrimizi başarılı bir belediyecilik anlayışıyla dünyanın tanımış olduğu bir kent konumuna getirmeyi planlıyoruz" diye konuştu.