Trabzonda yerel seçim çalışmaları devam ederken seçim irtibat büroları da açılmaya devam ediyor.
AK Parti Trabzon eski Kadın Kolları Başkanı, Belediye Meclis Üyesi adayı Havva Gümüş de Kunduracılarda seçim bürosunun açılışını yaptı. Açılışa AK Partili siyasiler yoğun ilgi gösterdi. Burada konuşan AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, AK Parti ile belediyeciliğin farklı bir noktaya geldiğini belirtti. Genç, "Trabzon için bir projem var" konulu çalışma başlattıklarını ifade ederek, "Herkesin yaşadığı şehirle ilgili görüşünü, fikrini, düşüncesi alıyoruz, almak istiyoruz. Trabzon ile ilgili, Ortahisar ile ilgili kimin ne projesi, nasıl bir düşüncesi varsa faydalanmak istiyoruz. Katılımcı belediyenin en iyi örneklerini sergilemek, AK Parti belediyeciliğini tam manasıyla temsil etmek gayretinde olacağız" dedi.