AK Parti Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Haydar Revi, TEK-ART Medya Merkezi'ni ziyaret etti.
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Haydar Revi, TEK-ART Medya Merkezi Yayınlar Kurulu Başkanı Halil Şanlıyı ziyaret etti. Revi, "Temayül yoklamasından Trabzon AK Parti alnının akıyla çıktı. Herkes hür ve özgür takdirini sandığa yansıttı. Teşkilatlarımızın teveccühü her şeyden önemli" dedi.
NEFER GİBİ EMRİNDEYİM
Ortahisara kim aday gösterilirse gösterilsin onun emrinde nefer gibi çalışacağını dile getiren Revi, şunları söyledi: "Kimsenin kimseye, partinin dinamiklerine küsmeye hakkı olamaz. Kimse de küsmez. Bizim parti geleneğimizde bu yoktur. Belediye başkan adayımız ilan edildiği gün biz onun emrinde olacağız. Aday adayı arkadaşlarımızın her birinin adaylık yarışı hizmet yarışıdır."