AK Parti Sürmene Belediye Başkan adayı Üstün, "Projelerimizle 5 yıl sonrasını değil 30 yıl sonrasını hedefliyoruz. Sürmenenin geleceğini inşa edeceği
AK Parti Sürmene Belediye Başkan adayı Rahmi Üstün, Ormanseven beldesine giderek burada mini bir miting düzenledi. Ormansevende ilginin yoğun olduğu mitingde konuşan Üstün, "Projelerimizle 5 yıl sonrasını değil 30 yıl sonrasını hedefliyoruz. Sürmenenin geleceğini inşa edeceğiz" dedi. Üstün, şunları söyledi: "Sürmene'nin sadece 5 yılını değil, önümüzdeki 20-30 yılını kuracak projelerle geliyoruz. Sürmene için güzel bir gelecek inşa edeceğiz. Sürmene'de ülkemizin iktidar partisi olan AK Parti'ye desteğini istiyoruz."