AK Parti İlçe Başkanları toplantısı, Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
AK Parti İlçe Başkanları toplantısı, Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar’ın başkanlığında Zigana Yörük Çadırı’nda gerçekleştirildi. İlçe kongreleri ve genel seçim öncesi yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıya 18 ilçe başkanı ve AK Parti Trabzon il başkan yardımcıları, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.
AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, "2015'te yapılacak olan genel seçim öncesi bütün kongrelerimizin yapılması ve bütün teşkilatlarımızın güçlenmesi önemlidir. Kongre sürecinin ardından 2015 yılında gerçekleştirilecek genel seçim için çalışmalar başlayacak. Yeni Türkiye’nin inşası yolunda en büyük adım 2015 milletvekilleri seçimleri olacaktır. Bu seçimlerde yeni Anayasa’yı yapabilecek sayıya ulaşmamız gerekiyor. Demokratik ve güçlü Türkiye için bu çok önemli" dedi.