AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Av. Ahmet Metin Genç, belediyeciliğin AK Partiyle çağ atladığı ifade etti.
Genç, AK belediyelerin misyonu, insanlara temel altyapı hizmetlerini sunmanın yanı sıra kültürel, sosyal ve ekonomik anlamda birçok katkı sağlamak ve onların refah ve mutluluklarının artırmaya çalışmaktır. Ortahisar Belediye Başkanlığını kazanınca vatandaşa değer veren belediyecilik anlayışını ortaya koyacağım. Her kesimin yüzünün gülmesini sağlayacağım ifadelerini kullandı.