AK Parti Trabzon il yönetimiyle kahvaltıda bir araya gelen Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Faruk Kanca, "Her zaman halkımıza da kapımız açık olac
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Faruk Kanca, AK Parti Trabzon il yönetimiyle kahvaltıda bir araya geldi. Katılımın yoğun olduğu kahvaltıda, AK Parti Ortahisar Belediye Başkan aday adayı Faruk Kanca, il yönetim kurulu üyeleriyle tek tek ilgilendi.
Kahvaltıda bir konuşma yapan Faruk Kanca, "İl yönetimine her zaman kapımız açık olacaktır. Projelerimiz var, bunları hayata geçirmek istiyoruz. Ortahisar Belediye Başkanı olmamız durumunda her zaman halkımıza da kapımız açık olacak. Kimsenin bundan en ufak bir şüphesi olmasın" dedi.