AK Partili başkan adayından şehir vaadi.
AK Parti Altınordu Belediye Başkan adayı Engin Tekintaş, seçim çalışmaları kapsamında ilk köy ziyaretini aynı zamanda doğduğu köy olan Akkeseye gerçekleştirdi. Burada kalabalığa seslenen Tekintaş, seçildikleri takdirde köyleri şehirden farksız hale getireceklerini belirterek, Gerek yol ve ulaşım gerek altyapı ve su hizmetleri gerekse sosyal tesisler ile köylerimizi artık şehirlerden farksız hale getireceğiz dedi.
Vedat MERAL/ORDU