AK Parti Yomra Belediye Başkan aday adayı Kenan Yıldırım uyarılarda bulundu.
"Kutuplaşma Yomra'ya fayda sağlamaz" diyen Yıldırım, "Amacım doğup büyüdüğüm bu ilçeye; enerjimin en yüksek, ufkumun en açık olduğu bu çağlarda hizmet etmek, gönül borcumu, vefa borcumu ödemektir. Bu bir hizmet yürüyüşü ve yarışı. Diğer aday adayları da çok değerli insanlar. Bayrağı elbette bir kişi taşıyacak. İnşallah taşıyan ben olurum. Bu görevi layıkıyla yapacağıma inancım tam. Sonuçta herkesin çabası Yomra için; kutuplaşmanın Yomra ya fayda sağlamadığını düşünüyorum. Ne yaparsak yapalım ilçemizin imajını zedelemeyelim" dedi.