AK Parti Belediye Başkan Adayı Mete Memiş Memur-Sen Bayburt Temsilciliğini ziyaret etti.
Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal ve parti temsilcileri ile Memur-sen Bayburt Sendikasını ziyaret eden Mete Memişi, Memur-Sen İl Başkanı Fikret Özbey ve sendika temsilcileri karşıladı. Ziyarette konuşan Özbey, "Kapımız bütün adaylarımıza açıktır. Ziyaret etmelerinden memnuniyet duyduğumu belirtir, adaylık sürecinde hapsine başarılar dilerim" dedi. Daha sonra söz alan Belediye Başkanı adayı Memiş, ziyaretlerini kabul ettikleri için, sendika başkanı ve üyelerine teşekkür ederek, belediye başkanı seçilirse Bayburt için yapmayı düşündüğü projelerini anlattı.