Trabzon'da MHP adayları Örs ve Abanoz, seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyorlar.
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs ve Ortahisar Belediye Başkan adayı Osman Abanoz, seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyorlar. MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs ve MHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Osman Abanoz, "Sıkılmadık el, gidilmedik yer bırakmayacağız" sloganıyla Çağlayan beldesine çıkarma yaptılar. Abanoz ve Örs, ardından semt pazarını ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinlediler. Çağlayan beldesi Başkurt köyüne giderek köylülerle buluşan iki başkan adayı, 30 Martta belediye başkanı seçildikleri takdirde tüm köylerin, yol, su, ulaşım ile diğer tüm sorunlarını çözecekleri sözünü verdi.
Başkan adaylarından Hüseyin Örs, "Bizim idaremiz adaletli olacak. Bizim idaremiz devletle vatandaşı buluşturan idare olacak. İş ile aşı birleştireceğiz. Üretici ile pazarı buluşturacağız. Dayanışma ile huzuru sağlayacağız" mesajı verdi.
Esnafı tek tek gezen Örs, "Büyükşehre giden yol, beldelerden, köylerden geçiyor. Bu seçimde masa başı anketleri kazanmayacak. Bu seçimde milletten uzak olanlar kazanmayacak. Bu seçimde millete kapılarını kapatanlar kazanmayacak. Bu seçimi tuzu kurular kazanmayacak" dedi.