Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğüne geçtiğimiz günlerde atanan Ahmet Hulki Tunceri hayırlı o
Karayolları 10. Bölge Müdürü Ahmet Hulki Tuncere yeni görevinde başarılar dileyen Balta Bu bölgeyi bilen bir insan olarak sizin burada başarılı olacağınıza inanıyorum. Başbakanımızın 2023 vizyonunda Karayolları çok önemli bir yer arz ediyor. Bu kapsamda sizlerle birlikte başarılı işlere imza atacağız. Bizler de Bakanımız Sayın Erdoğan Bayraktarla birlikte sizlerin destekçisi olacağız dedi.
Karayolları 10. Bölge Müdürü Ahmet Hulki Tuncer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bu bölgeyi çok iyi biliyorum. Trabzonu çok sevdim. Bana huzur verdi. Başta Bakanımız ve sizlerin desteği ile bölgemize hizmet etmek için geldim. Başbakanımız bizlere büyük imkanlar sağlıyor. Bu imkanlar dahilinde 7 gün 24 saat ve 365 gün bölgenin hizmetkarıyım diye konuştu.