Trabzon İl Genel Meclis Başkanı Haydar Revi, Ortahisar aday adayı olduğunu açıkladı.
Bugün AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı'nda, bir basın açıklaması düzenleyen Revi, İlçe Başkanı Temel Altunbaşın katılımıyla aday adayı olduğunu açıkladı. Trabzonspor2un efsane futbolcularından Kadir Özcanın hayatını kaybetmesinden büyük üzüntü duyduklarını belirten Revi, Efsane takımın efsane oyuncusu Kadir Özcan Bey için Allah rahmet eylesin. Yakınlarına, Trabzonlulara başsağlığı diliyorum. Trabzonsporun çok iyi döneminde oynamış birisi. Yaşamakla Ölüm birbirine bu kadar yakın. Başımız sağ olsun dedi.
AK Partide 10 yıldır görev aldığını kaydeden Revi, Mensubu bulunduğum Ak partide önemli görevler ve sorumlularda bulundum. Görev süresince verilen sorumluluklar ve görevleri sonuçlandırmak iyi niyetimle mücadele ettim. 27 yıllık çalışma hayatımda azımsanmayacak tecrübeler kazandım. Partimizin verdiği görevler neticesinde projelere, kalkınma ajanslarına katıldım. Elde ettiğim bu tecrübeleri Ortahisara aktarmak istiyorum. Sizler önünde bunu kamuoyuna açıklıyorum. Umarım her şeyin hayırlısı olur ifadelerini kullandı.
Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, yaptığı açıklamada, 1 Ekim'de başladı. 30 Ekimde sona erecek. Bu süreç içerisinde başvurular devam ediyor. Demokratik bir ortamda bir süreç yaşayacağız ve seçilen arkadaşlarımızla birlikte tek yumruk olacağız. Bundan sonraki süreç çok demokratik bir ortamda yapılacak ve adaylarımızın arkasında tek yumruk olarak duracağız. Ne kadar müracaat olacaksa bizim zenginliğimizdir. Allah kendisini mahcup etmesin diye konuştu.