AK Parti Piraziz Belediye Başkan adayı Hayri Özdemir, tüm seçmenlerden destek beklediklerini belirtti.
30 Martta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala AK Parti Piraziz Belediye Başkan adayı Hayri Özdemir, Karadeniz Gazetesine konuk olarak dobra açıklamalarda bulundu. Giresun temsilcimiz Erkan Başkıranın sorularını içtenlikle cevaplayan Özdemir, göreve geldikleri takdirde adaletli bir yönetim anlayışını ilke olarak belirlediklerini söyledi. Kendilerini destekleyen veya desteklemeyen bütün vatandaşları kucaklayacaklarını ifade eden Özdemir, "Kapımız herkese açık olacak. Herkese eşit mesafede olup, herkese adilane yaklaşacağız. Bizim birinci önceliğimiz adalet olacak" dedi.
HİZMETE TALİBİZ
Piraziz ilçesinin kalkınmasına yönelik çok önemli projeleri bulunduğuna işaret eden Özdemir, "Projelerimizi güzide ilçemizin ihtiyaçlarına göre belirledik. Çok kısa bir süre içerisinde bu projeleri açıklayacağız ve göreve geldiğimizde de bu projeleri tek tek hayata geçireceğiz. Çünkü biz halkımıza hizmet etmek için bu yola çıktık. Halkımızın hizmetkarı olmaya adayız. Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışını adaletle birleştirip Pirazize hizmet etmeye talibiz" diye konuştu.
Bize inansınlar
Hizmette öncü çalışmalarla yola çıktıklarını kaydeden AK Parti Piraziz Belediye Başkan adayı Özdemir, şunları kaydetti: "Piraziz için gecemizi gündüzümüze katacağız. Bir Pirazizli olarak bu güzel ilçeye hizmet için talibiz. Boş vaatlar için değil doğup büyüdüğümüz Pirazizin daha yaşanabilir bir ilçe olması için gecemizi gündüzümüze katacağız. Halkımıza söz veriyorum, hizmette öncü çalışmalarla yola çıkıyoruz. Bize inansınlar ve destek versinler."
Her şey Piraziz için
"Her şey Piraziz için" diyen Özdemir, şöyle devam etti: "Yapacağımız tüm hizmet Piraziz için olacaktır. Burada yapacağımız tüm yatırım ve çeşitli çalışmalar da benim ilçemde yaşayanlar için olacaktır. Eğer yaşanır bir ilçe istiyorsak önümüzdeki seçimde Hayri Özdemire destek ve oy vererek Pirazizimizi örnek bir ilçe yapmalıyız. Destek sizden, üretmek ve yapmak benden."
Sorunları biliyoruz
Pirazizin tüm sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını ifade eden Özdemir, "Ben ve hizmete talip olan takım arkadaşlarım Pirazizdeki tüm sorunları biliyoruz. Bu sorunları yerinde ve bizzat gördüğümüz için tek tek çözmeye talibiz. Piraziz ile bir olup çalışmalarımıza başlamalıyız. Benim işim hizmet olacaktır, başka hiçbir şey değil. Ben ve ekibim Pirazizde hizmete talibiz, koltuğa değil" diye konuştu.
Tüm partilerin adayıyım
Sadece AK Partililerin adayı olarak yola çıkmadığının altını çizen Özdemir, "A Partisi B Partisi dinlemeden herkesin adayıyız. Her siyasi görüşteki kardeşlerimizin desteği ve oylarıyla Pirazizi yöneteceğiz. Allahın izniyle ilçemizin önü açık ve aydınlık olacaktır diyerek yaşanır, üreten, doğal güzelliğiyle örnek bir ilçe olma özelliğine sahip Piraziz için el ele gönül, gönüle çalışarak burayı büyüteceğiz" dedi.
İşte Özdemirin projeleri
Özdemirin heyecan veren projeleri arasında öncelikle evsel atık arıtma tesisinin kurulması projesi yer alıyor. Tıbbi atık ve aromatik bitkiler müzesi, amfi tiyatro projesi, modern kadınlar pazarı, Bendehor Kalesinin etrafının mesire alanına çevrilerek halka açılması, otogar projesi, modern bir meydan ve Piraziz köftesinin markalaştırılması için kasaplar bölgesi diğer belli başlı projeler arasında dikkat çekiyor.