AK Parti Arsin Belediye Başkan aday adayı Abdulkerim Özdemir Atayurt beldesini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.
AK Parti Arsin Belediye Başkan aday adayı Abdulkerim Özdemir Atayurt beldesini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. Beldelere ve köylere gereken önemin verileceğini ifade eden Özdemir, "Arsinin ihtiyaçlarını ve isteklerini belirliyoruz. Mahallesinden köyüne ve beldesine kadar her kesimi dinliyoruz. Bu çalışmaları AK Partinin aday adayı olarak yapıyoruz. Bütün bu çalışmalar en sonunda değerlendirilmek üzere ilçe yönetimimiz ve diğer adaylarımız ile paylaşılacaktır. Arsin için gelecek vadeden çalışmalar böylelikle uygulamaya alınmış olacak" dedi.