AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, partisinin köy ve mahalle başkanları ile buluşarak, yaklaşan seçimlerde izlenecek stratejiyi anlattı.
Rize Öğretmenevi'nde konuşan Karal, "Yaklaşan seçimde stratejimiz belli. Bu stratejiyi de Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan belirledi. Biz halkın istediği adaylarla yolumuza devam etmek durumundayız" dedi. Karal, yerel seçimlerdeki hedeflerinin en yüksek oyu almak olduğunu ifade etti.