Trabzonun Yomra ilçesi Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Sağıroğlu, Gün, ilçemizin çıkarları için birlik olma günüdür dedi
Seçim çalışmaları kapsamında Sancak Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelen Sağıroğlu, 30 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde hem kendisine hem de partisine sahip çıkılmasını istedi. Başkan Sağıroğlu vatandaşlara yaptığı açıklamada, İlçemizin bu saatten sonra iktidar desteği alması şart. Bu nedenle sizlerden hem kendime hem de partime destek istiyorum dedi.
Bugüne kadar kendisinin hep milliyetçi bir tavır sergilediğini belirten Başkan Sağıroğlu, Her yerde Yomranın evlatlarını destekledim. Örneğin MHP Milletvekili Koray Aydını, Trabzonspor Başkan adaylarından Metin Atasoyu. Neden? İlçemin çıkarları için. Şuanda da birlik olup Yomranın evladı olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunu desteklememiz lazım. 10 tane mega proje yaptık. Bu projeleri hayata geçirmek için hem iktidar desteğine hem de büyükşehir belediye başkanına ihtiyacımız var. Hemşehrimiz olan Gümrükçüoğlu bizim için büyük bir şanstır. Onunla birlikte ilçemize her türlü yatırımı getirebiliriz. Geçmiş dönemlerde getirdiğimiz gibi. 30 Martta hem bana hem de Gümrükçüoğluna destek çıkın, ilçemizi birlikte el ele gönül gönüle bizde şaha kaldıralım diye konuştu.