AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Küslük yok, sahada kol kola, gönül gönüle çalışacağız dedi.
AK Parti yönetim kurulu üyeliğinden istifa edip Ortahisar İlçesi belediye başkanlığına aday adayı olan İl Başkan Yardımcısı Faruk Kanca, Arsin İlçesi belediye başkanlığına aday adayı olan İl Başkan Yardımcısı Sait Gürsoy, Ortahisar Belediye meclis üyeliğine aday adayı olan İl yönetim kurulu üyeleri Ayşegül Yılmaz ve Serkan Ramaoğlu, Akçaabat ilçesi belediye meclis üyeliğine aday adayı olan İl yönetim kurulu üyesi Halil İncehasan ve Giresunun Görele ilçesi belediye başkanlığına aday adayı olan Murat Çakıra yaptığı hizmet ve katkılardan dolayı İl başkanı Dr. Adnan Günnar tarafından kendilerine plaket verildi.
Günnar, partililere başarılar dileyerek, Aday olamayan aday adaylarından küsmemelerini ve partiye hizmetlerini devam ettirmelilerdir. Bu görev bilinciyle aday olsun ya da olmasın bu vazifelerini her zaman yerine getireceklerine inancım tamdır. Listeye girecek aday adaylarını tesbit ettikten sonra aday olamayan arkadaşlarımızla sahada kol kola, gönül gönüle çalışacağız.