AK Parti Milletvekili Safiye Seymenoğluna vatandaş fırçası. Vatandaşlar en çok torpilden dert yandı.
TORPİL ŞİKAYETİ
Trabzonda esnaf ziyareti yapan AK Parti Milletvekili Safiye Seymenoğluna vatandaşlar sıkıntılarını dile getirdi. Torpillerden dert yanan vatandaşlar, "Gençlerimiz işsiz olarak hayatlarını devam ettiriyor. Her yerde torpil aldı başını gidiyor. Zamlardan bunaldık" serzenişlerinde bulundu.
KPSS BOŞUNA
Ziyaret esnasında Emre Yılmaz adlı genç, Seymenoğluna, "4 senedir işsizim. KPSSden zaten atanamıyoruz, orada da bir torpil var. İş için başvuru yaptığım alışveriş merkezine beni almadılar. Sebebi, milletvekili başkasına torpil yapmış! Benim torpilim olmadığı için bir türlü işe giremiyorum. Bu yaşta ailemin eline bakıyorum" dedi.
Eller cepte olmaz
İşsizlikten dert yanan gencin, üstelik kadın milletvekili ile elleri cebinde tartışması hoş karşılanmadı.